Jeśli chcesz zapobiec przemieszczaniu się konstrukcji pochwytu, wybierz wspornik lub uchwyt barierkowy do poręczy rurowych. Stabilne mocowanie umożliwia wygodne przytrzymanie się osobie wchodzącej lub schodzącej po schodach. Produkt pełni funkcje użytkowe, a także dekoruje daną przestrzeń. To rozwiązanie o uniwersalnym designie – pasuje do wielu aranżacji i subtelnie podkreśla walory estetyczne każdego wnętrza. Co więcej, ten artykuł schodowy jest łatwy do utrzymania w czystości, bo bez problemu można usunąć z niego zabrudzenia.

Uchwyty o różnym sposobie mocowania

Oferowany produkt jest ważnym elementem barierkowych poręczy rurowych, dlatego bezpośrednio wpływa na poziom bezpieczeństwa w danym obiekcie. Każdy wspornik pochwytu cechuje się niską ceną przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania i pełnej funkcjonalności. Dodatkowo, ergonomiczny kształt uchwytów schodowych umożliwia bezproblemowy montaż. Możesz wybierać spośród artykułów o zróżnicowanym sposobie mocowania. W naszym asortymencie znajdziesz elementy do wklejenia, zespawania lub skręcenia.

Wytrzymałe wsporniki i uchwyty Elinox

Nasze produkty to doskonały wybór, ponieważ są wyjątkowo trwałe. Każdy oferowany uchwyt barierkowy i do rurowych poręczy schodowych jest wytrzymały na działanie zmieniającej się temperatury, ścieranie, a także potencjalne uszkodzenia związane z codziennym użytkowaniem. Wsporniki pochwytu od Elinox są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Sprawdź bogaty asortyment sklepu, w którym znajdziesz szereg uniwersalnych rozwiązań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl